تجارت در مجارستان

یکی از امکاناتی که تجارت و مهاجرت به مجارستان برای شما به ارمغان می آورد این است که با این کار عضو اتحادیه اروپا خواهید شد و به راحتی می توانید به ۲۸ کشور اروپایی سفر کنید و داد و ستد داشته باشید.  این کشورها مواردی مثل آلمان، ایتالیا، سوئیس و… هستند. همچنین اگر دوست دارید اقتصادی ترین کشور را برای مهاجرت به اروپا انتخاب کنید، مجارستان یکی از کشورهای ایده آل در این زمینه محسوب می‌شود. چون هزینه های زندگی در آن مناسب و پایین تر از کشورهای اروپایی دیگر است.

ثبت شرکت در مجارستان

یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در کشور مجارستان ثبت شرکت می باشد و با توجه به عضویت این کشور در اتحادیه اروپا و نرخ پایین مالیات یکی از بهترین مقصد ها برای شروع کسب و کار محسوب می شود.علاوه بر مزیت های گفته شده تاسیس شرکت در این کشور روند پیچیده ای ندارد و تنها ۴ تا ۵ روز کاری زمان میبرد و هزینه های تاسیس و اداره یک شرکت در مجارستان ثبت بعدی اروپا بسیار مقرون به صرفه است.

برای این کار باید در ابتدا یک بیزینس پلان و طرح تجاری و بسیار خوب و کاملی داشته باشید دستورات تایید طرح ارائه شده شما و پس از ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز باید میزان سرمایه شرکت به اعضای آن را تعیین کنید. در مرحله بعدی حادثه مشخص برای دفتر کار در این کشور ارائه می‌کنید و سپس با گرفتن تاییدیه های  قانونی شرکت شما ثبت خواهد شد. رشد قابل توجه این است که شما باید حداقلی کارمندان مجارستانی در شرکت خود استخدام کنید.

ما در مجموعه Persian Guide Group به شما در تمامی این مسیر راهنمایی های لازم را ارائه می‌کنیم و همراه شما هستیم تا بتوانید به آسانی شرکت خود را در مجارستان ثبت کنید.

رستوران و کافی شاپ
راه اندازی یا خرید رستوران و کافی شاپ فعال
صادرات و واردات
راه اندازی تولیدی یا صادرات و واردات
اداری
راه‌ اندازی یا خرید کسب و کارهای اداری
هتل و هاستل
راه اندازی یا خرید هتل و هاستل
Previous
Next

الزامات راه اندازی کسب و کار

حسابداری

اگر قصد داشتن  شرکت خود را در اروپا دارید و برای این کار مجارستان را انتخاب کرده اید، باید بدانید که یکی از شرایط لازم انکار داشتن حسابدار مخصوص و برنامه‌ریزی دقیق مالی می باشد.

برای این کار شرکت ها و مجموعه های مختلفی هستند که برای شما به صورت کاملا حرفه ای و اما این کار را انجام می‌دهد و شما دیگر در دقیقه پیدا کردن فردی مطمئن را نخواهید داشت و فقط با پرداخت هزینه ماهیانه مشخصی خیالتان از بابت مباحث حسابداری و مالی شرکت خود راحت می‌شود.

بیزینس پلن

احتمالاً می دانید که یکی از موارد ضروری و اساسی هر کسب و کار داشتن یک بیزینس پلن یا طرح اجرایی دقیق می باشد. از این رو یکی از شرایط ثبت شرکت در مجارستان ارائه بیزینس پلن کسب و کار شماست و اگر می خواهید از طریق ثبت شرکت خود علاوه بر کارکردن، اقامت مجارستان را هم دریافت کنید باید یک طرح کامل را ارائه دهید تا سازمان اقامت را برای قبول کردن اقامت شما قانع کند.

ما در مجموعه Persian Guide Group  با در نظر گرفتن تمامی شرایط کسب و کار شما مثل ابعاد و میزان پروژه، اهداف شما، میزان بازگشت سرمایه مدنظرتان و…  یک بیزینس پلن کامل و جامع را برای شما طراحی می کنیم و حتی اگر قصدتان دریافت اقامت نیز باشد با شما در این مسیر همراه می شویم تا بتوانید علاوه بر موفقیت در پروسه ثبت شرکت خود، اقامت مجارستان را نیز دریافت کنید.

کسب و کار فعال

خرید کسب و کار فعال

 یکی از راه های دریافت اقامت کاری مجارستان خرید کسب و کارهای فعال می باشد، شما میتوانید با خرید یکی از بیزنس های فعال و یا یک فرانچایز علاوه بر اینکه از اقامت کاری برای خود و خانواده برخوردار می شوید از همان ابتدا امکان  فعالیت اقتصادی را داشته باشید.
 این روش برای افرادی که در صدد هستند که در اروپا فعالیت اقتصادی داشته باشند بسیار مفید و مورد استقبال است .
متقاضیان می توانند از کسب و کارهای کوچک تا نمایندگی های بزرگ را خریداری نمایند و طبعاً به نسبت سرمایه گذاری که می نمایند و ایده های جدید و خلاقانه که در آن استفاده می کنند درآمد متناسب داشته باشند .
مشاوران ما آماده ارائه خدمات مشاوره ،ارائه بیزینس پلن متناسب با شغل مورد نظر شما و معرفی کسب و کار ها و نمایندگی های قابل فروش هستند.

 فرانچایز چیست

فرنچایز یک مدل همکاری در کسب و کار است که برای عرضه یک محصول یا خدمت به کار میرود و در واقع یک رابطه و بلندمدت هست که فرنچایز دهنده حق بهره مندی از برند خود را به فرنچایز گیرنده میدهد. 
همچنین فرنچایز دهنده در زمینه سازمان دهی، آموزش، تامین مواد، بازاریابی و مدیریت به فرنچایز گیرنده کمک میکند و در ازای آن مبلغی از درآمد فرنچایزگیرنده دریافت میکند. 
مجارستان نیز جزو کشورهایی است که برای افراد مشتاق راه اندازی یک کسب و کار مقصد پرطرفداری محسوب میشود. فرنچایز معمولا جزو برترین روش های کسب و کاری محسوب میشود چون بالغ بر 500 برند معروف بین المللی در این کشور به این صورت فعالیت میکنند. 
از جمله این برندها میتوان به مک دونالد، باریستا کافی، چسترچیکن و … اشاره کرد. یکی از مزایای فرنچایز این است که محدود به صنعت و حوزه خاصی نیست و شما در هر زمینه ای که دوست داشته باشید میتوانید با برندها فعالیت کنید. 

 مراحل خرید کسب و کار

۱. مشاوره 

۲. انتخاب کسب و کار 

۳. انتخاب کسب و کارها و فرانچایزهای فروشی

۴. بررسی تمامی اسناد و مدارک شرکت قابل واگذاری توسط حسابدار و وکیل مستقل 

۵. انتقال اسناد شرکت به خریدار

۶. تهیه مدارک مربوط به اقامت 

۷. ورود خریدار به مجارستان و دریافت اقامت کاری